
Webinar
Mentale fitheid meten en verbeteren
Donderdag 16 november geeft Jobport samen met L&D Support Nederland een webinar over de Veerkracht & Groei Scan waarmee je meet hoe mentaal fit iemand is. In het webinar leer je alle ins en outs van de meting en hoe je via de inzichten iemand verder helpt.
Webinar
Mentale fitheid meten en verbeteren
Donderdag 16 november geeft Jobport samen met L&D Support Nederland een webinar over de Veerkracht & Groei Scan waarmee je meet hoe mentaal fit iemand is. In het webinar leer je alle ins en outs van de meting en hoe je via de inzichten iemand verder helpt.
Hoe gaat het eigenlijk echt met iemand? Welke kernbehoeften heeft iemand op basis van zijn of haar persoonlijkheid? Zijn er dingen in werk of op andere gebieden die risico's vormen voor stress? En wat zegt dat over iemands energieverdeling? Met de Veerkracht & Groei SmartScan én FullScan meet je onder andere al deze dingen en krijg je praktische thema's om iemands veerkracht te verbeteren. Een goede gespreksopener met een werknemer of kandidaat dus én een prima middel om iemands werkgeluk te vergroten en zo ook verzuim en overwacht verloop terug te dringen. George van Ederen (L&D Support Nederland) en Ronald Donkers (Jobport) lichten in het webinar toe hoe de meting werkt en vooral hoe je hem succesvol inzet. Het webinar is gratis.

Managing Director L&D Support Nederland

Chief business development Jobport
Webinar
Mentale fitheid meten en verbeteren
Wat leer je tijdens het webinar, wat kost het en wanneer en waar is het?
Wat leer je?
✓Waarin de Veerkracht & Groei Scans precies verschillen van andere metingen en tools over stressmanagement, in positief opzicht
✓Wat de Scans precies meten en welke inzichten je krijgt om iemands mentale fitheid te begrijpen en te vergroten
✓Hoe je met de handvatten uit de meting burn-out klachten zou kunnen voorkomen bij een werknemer of kandidaat
✓Wat het verschil is tussen de Veerkracht & Groei SmartScan en de Veerkracht & Groei FullScan
✓Hoe je de Scans gebruikt in trajecten met kandidaten
✓Welke vragen je iemand kan stellen na de meting
✓Hoe je iemands werkgeluk vergroot met de handvatten die uit de metingen komen
Wie wat waar wanneer?
Door: George van Ederen en Ronald Donkers
Kosten: Gratis
Datum: Donderdag 16 november 2023, 13:00 tot 14:00 uur (inschrijven kan t/m 10 november)
Waar? Online webinar via de link die je van ons krijgt (De webinar wordt opgenomen en kan je later terugkijken)

Managing Director L&D Support Nederland
George van Ederen is Managing Director bij L&D Support Nederland Hij studeerde veranderkunde en is gespecialiseerd in het gedrag van mensen in bedrijven. Wil je weten waarom de ene organisatie voelt als een gevangenis en de andere als levend organisme, terwijl het beiden vergelijkbare bedrijven zijn? Hij weet het antwoord. Met zijn kennis heeft hij al tal van organisaties goed en eerlijk naar zichzelf leren kijken. Met gezonde bedrijven en gelukkige werknemers als gevolg.

Chief Business Development, Jobport
Ronald Donkers is Chief Business Development bij Jobport en heeft jarenlange ervaring in alle facetten van de wereld van Human Resources. Zijn specialisme is detachering, outplacement, HR consulting, Verzuim en Re-integratie spoor 2. Met name slimme digitale oplossingen binnen deze disciplines hebben zijn interesse. Vandaar zijn keuze voor Jobport. Bij Jobport richt Ronald zich met name op de groep eigenrisicodragers en helpt ze bij het terugdringen van verzuim en verloop.
Inschrijven Webinar
Inschrijven voor deze webinar is helaas niet meer mogelijk.
VRAAG & ANTWOORD
Vragen? Neem contact met ons op!
